środa, 21 listopada 2018. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Podziel się:

Podziel się:

„Krekolandia” Miejscem Przyjaznym Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo

9 maja w Olsztynie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów Miejsc Przyjaznych Rowerzystom, w którym na zaproszenie Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pani Wioletty Śląskiej-Zyśk Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności” reprezentowali Ryszard Przytuła i Mariusz Gargula. Certyfikat w kategorii „atrakcja turystyczna” dla terenu rekreacyjno-społecznego „Krekolandia” w Krekolach otrzymaliśmy już po raz drugi i jest to certyfikat stały.

Z korzyścią dla „Krekolandii”, dla przedstawicieli Stowarzyszenia ‘Łańcuch Wzajemności”, dla Członków Klubu LOP i osób pracujących w Stowarzyszeniu również ostatni długi weekend, Święto Pracy, Dzień Flagi, Święto Konstytucji 3 Maja był bardzo dobrym czasem na rozpoczęcie świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzięki wsparciu Nadleśnictwa Bartoszyce i Leśnictwa Rogóż na terenie „Krekolandii” dla uczczenia odzyskania przez Polskę Niepodległości zostało posadzonych 100 drzewek brzozy, tworzących szpaler wzdłuż ogrodzenia, który w niedalekiej przyszłości da efekt tzw. „zielonej ściany”.

Na terenie „Krekolandii” rosną już posadzone w ramach międzynarodowej współpracy Stowarzyszenia „Dęby Przyjaźni” i „Dęby Nadziei”, które przyczyniają się do tego, że choć nie zapominamy o trudnej przeszłości sąsiadujące narody i nasi partnerzy z innych krajów żyją w przyjaźni i wspólnie z nami budują przyszłą Europę.

„Krekolandia” jest miejscem, w którym można chwilkę odpocząć, może i skorzystać z atrakcji gry w golfa piłką nożną, dlatego zapraszamy w ramach spaceru czy przejażdżki rowerowej do zatrzymania się na chwilkę, a w czasie, gdy będą tam nasi pracownicy lub członkowie Stowarzyszenia do wspólnego lub w potrzebie wyciszenia samotnego wypicia herbatki czy kawy.

Prezes Stowarzyszenia Ryszard Przytuła
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Prezes Stowarzyszenia "Łańcuch W
Oceń artykuł:

(0)