Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Podziel się:

Podziel się:

"Zagraj w golfa piłką nożną przez Gminę Kiwity"

Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności” od marca realizuje projekt o nazwie „Przełamujemy bariery”, współfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Jednym z końcowych jego działań była impreza lokalna, w czasie której uczestnicy projektu mogli pochwalić się zarówno wytworami swojej pracy, jak też zaprezentować i wyjaśnić zasady gry w golfa piłką nożną na nowo powstałym boisku.

Przygotowane na to spotkanie wspólnie z Bankiem Żywności w Olsztynie zdrowe przekąski częściowo zrekompensowały deszczową pogodę. Również wystawa powstałych podczas realizacji projektu prac i autoprezentacje uczestników pokazały jak wiele swojego zaangażowania włożyli w czasie prowadzonych warsztatów i spotkań.

Do udziału w imprezie uczestnicy projektu zaprosili młodzież szkół podstawowych z pobliskich miejscowości, a jako, że był to dzień 6 grudnia nie obyło się również bez św. Mikołaja, który razem z Proboszczem naszej Parafii rozdzielał dla wszystkich uczestników „mikołajkowe prezenty”.

Gra w golfa piłką nożną jest najnowszym dziełem Stowarzyszenia, które powstało na terenie „Krekolandii”. Jest to gra, która w doskonały sposób łączy umiejętności i sprawność starszych i młodszych, dlatego zachęcam wszystkich przejeżdżających przez Krekole do odwiedzenia „Krekolandii” i zapoznania się z zasadami gry, by już w najbliższym sezonie letnim skorzystać z proponowanej przez Stowarzyszenie atrakcji.

Prezes Stowarzyszenia Ryszard Przytuła
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Prezes Stowarzyszenia "Łańcuch W oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Zagraj w golfa piłką nożną przez Gminę Kiwity
Oceń artykuł:

(0)