Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Podziel się:

Podziel się:

21.06.2016 Warszawa. Zakończenie konkursu organizowanego przez Sieć Wolontariatu w Polsce.

"Branie wypełnia ręce, dawanie napełnia serce" - tymi słowami na Gali Konkursu „Barwy Wolontariatu” w Warszawie rozpoczął swoje podziękowanie laureat I nagrody ks. Andrzej Tuszyński z Radomia.

W spotkaniu tym jako drudzy otrzymaliśmy wyróżnienie dla Wolontariuszy Stowarzyszenia "Łańcuch Wzajemności". Jest to kolejne, bardzo piękne podsumowanie naszej działalności.

Dzieląc się tą radością z Czytelnikami Gazety Lidzbarskiej, naszymi Przyjaciółmi i Sympatykami składamy Wam wielkie podziękowanie za napełnianie naszych serc nadzieją, a ciała siłą do dalszego działania. Dziękuję za dzielenie się swoimi talentami i czasem. Wasze zaangażowanie sprawia, że innym osobom żyje się łatwiej i piękniej.

Do myśli św. Teresy, wypowiedzianej w prywatnej rozmowie z laureatem konkursu "Sama Teresa nie może nic zrobić. Teresa i pieniądze mogą zdziałać wiele. Teresa, pieniądze i Łaska Boga mogą zrobić wszystko", do pierwszych słów tej myśli głośno dopowiadam, że my jako "Łańcuch Wzajemności", sami, bez naszych Przyjaciół również nic nie możemy zrobić, bo tak było, jest i chyba zawsze będzie, że "marzenie jednego człowieka pozostanie tylko marzeniem ........".

Wyróżnienia przyznawane w konkursie Barwy Wolontariatu są dowodem na to, że praca „ludzi dobrej woli” zasługuje na najwyższy szacunek. Dziękuję więc bardzo, bardzo serdecznie i całą treść, która na otrzymanym wyróżnieniu jest podziękowaniem dla „Łańcucha Wzajemności” w całości jako nasze dziękczynienie przekazuję na ręce naszych Przyjaciół.

Prezes Stowarzyszenia „Łańcuch Wzajemności” Ryszard Przytuła
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Prezes Stowarzyszenia "Łańcuch W oraz opublikowany na portalu Kiwity: Zakończenie konkursu organizowanego przez Sieć Wolontariatu w Polsce
Oceń artykuł:

(0)