Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Podziel się:

Podziel się:

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas wzajemnego obdarowywania się.

W obecnym czasie wydaje się, że jest coraz więcej organizacji i instytucji wspierających osoby potrzebujące, jednak często wielu z nas nie wie, że czasami nawet w naszym najbliższym sąsiedztwie mogą być ludzie, którzy naszego wsparcia potrzebują, ale nie potrafią, a może i wstydzą się o nie poprosić, dlatego kończąc rok 2015 my wszyscy, działający i wspierający Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności”, możemy z czystym sercem czuć się dumni i zadowoleni z wykonywanego dzieła, które zawsze skierowane jest na potrzeby wspólnego dobra i dobra drugiego człowieka.

Przy zaangażowaniu Członków Stowarzyszenia i współudziale naszych Partnerów, co roku udaje nam się zrealizować zaplanowane działania, które w ogólnym podsumowaniu dają nam wszystkim zadowolenie i radość, choć ….. czasami jeszcze konieczne jest pokonywanie „murków” niezrozumienia.
W tym roku podobnie jak w latach wcześniejszych Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności” miało możliwość uatrakcyjnienia prezentów choinkowych dla dzieci. Między innymi dzięki wsparciu Federacji Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego, która w ramach akcji „FOSa Dzieciom” przygotowała i przekazała nam paczki z odzieżą, zabawkami i słodyczami udało nam się wspomóc rodziców i dziadków w przygotowaniu prezentów pod choinkę, czym wierzymy, że zwiększyliśmy radość i uśmiech na twarzach obdarowanych dzieci.
W działaniach takich wspierają nas jak zawsze nasi Darczyńcy i Wolontariusze, do których w ostatnim okresie dołączył również Fundator Fundacji „Foundation Chester Gruba”, który podobnie jak my, ma nadzieję na naszą bliższą i dłuższą współpracę.
Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę wszystkim, by w podsumowaniu własnych dokonań mogli cieszyć się każdą odrobiną serca służącą dobru drugiego człowieka.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Prezes Stowarzyszenia „Łańcuch Wzajemności” Ryszard Przytuła
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Prezes Stowarzyszenia "Łańcuch W oraz opublikowany na portalu Kiwity: Pomaganie potrzebującym jest fajne
Oceń artykuł:

(0)