Niedziela, 20 sierpnia 2017. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Profil użytkownika Prezes Stowarzyszenia "Łańcuch W

Seniorzy Stowarzyszenia „Łańcuch Wzajemności” dla wspólnego dobra

Efekt zaangażowania 10 osób (członków Stowarzyszenia „Łańcuch Wzajemności” i „SuperSeniorClubu” działającego przy Stowarzyszeniu) biorących udział w 2016 roku w zbiórce publicznej pod nazwą „Dla wspólnego dobra” jest widoczny dzisiaj dla wszystkich, a szczególnie cieszy nas, że jest widoczny dla tych, którzy mieli przyjemność i chcieli wesprzeć tą inicjatywę. Wszyscy wiemy, że z dobroczynnością i wsparciem tego typu inicjatyw bywa różnie, o czym zarówno ja, jak i moi Przyjaciele wielokrotnie się przekonujemy.

„Łańcuch Wzajemności” w działaniach dla wspólnego dobra

Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności” od marca realizuje projekt o nazwie „Przełamujemy bariery”. W ramach prowadzonych działań odbywają się szkolenia, zajęcia oraz warsztaty i wyjazd edukacyjno-integracyjny do innych aktywnie działających społeczności lokalnych.

Rewizyta partnerów z Litwy w Krekolach

Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności” współpracę z organizacjami innych krajów Europy prowadzi od 2006 roku. Patronem tej współpracy jest Wójt Gminy Kiwity Pan Wiesław TKACZUK, co ma duże znaczenie w promowaniu naszej Gminy i rozszerzaniu współpracy ze społecznościami lokalnymi i regionalnymi innych państw.

„Krekolandia” w Krekolach Miejscem Przyjaznym Rowerzystom

Na Warmii i Mazurach znajduje się wiele oznakowanych tras – pieszych, rowerowych, kajakowych oraz żeglarskich. 24 kwietnia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności” odebrało certyfikat Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

"Łańcuch Wzajemności". Bez tytułu

Nie tak dawno w Gazecie Lidzbarskiej czytaliśmy o tym jak to „… młodzi dają przykład , jak należy postępować, kiedy spotkają się z nieszczęściem, nie tylko ludzkim”. Na pewno nie są też obojętni na otaczający nas świat i środowisko naturalne, na które składają się nie tylko morze, jeziora albo góry, ale wszystko to co je tworzy.

21.06.2016 Warszawa. Zakończenie konkursu organizowanego przez Sieć Wolontariatu w Polsce.

"Branie wypełnia ręce, dawanie napełnia serce" - tymi słowami na Gali Konkursu „Barwy Wolontariatu” w Warszawie rozpoczął swoje podziękowanie laureat I nagrody ks. Andrzej Tuszyński z Radomia.

W spotkaniu tym jako drudzy otrzymaliśmy wyróżnienie dla Wolontariuszy Stowarzyszenia "Łańcuch...

Wieści z „Łańcucha Wzajemności”. „W Europie – bliżej siebie”

W bieżącym roku 25 rocznica podpisania polsko-niemieckiego Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy jest motywem przewodnim 10-letniej międzynarodowej współpracy Stowarzyszenia „Łańcuch Wzajemności”.

W okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2016 r. realizujemy projekt „ W Europie...

Wieści z "Łańcucha Wzajemności". W telegraficznym skrócie …

Członkowie Stowarzyszenia „Łańcuch Wzajemności” podsumowując działalność minionego roku w dniach 7.02 i 20.03.2016r w czasie Walnych Zebrań Członków zakończyli trudny etap sprawozdawczości za rok 2015.

Sprawozdania merytoryczne i finansowe zostały przesłane do odpowiednich Ministerstw,...

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas wzajemnego obdarowywania się.

W obecnym czasie wydaje się, że jest coraz więcej organizacji i instytucji wspierających osoby potrzebujące, jednak często wielu z nas nie wie, że czasami nawet w naszym najbliższym sąsiedztwie mogą być ludzie, którzy naszego wsparcia potrzebują, ale nie potrafią, a może i wstydzą się o nie poprosić, dlatego kończąc rok 2015 my wszyscy, działający i wspierający Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności”, możemy z czystym sercem czuć się dumni i zadowoleni z wykonywanego dzieła, które zawsze skierowane jest na potrzeby wspólnego dobra i dobra drugiego człowieka.

Radio Olsztyn w Krekolach

W czwartek 5 listopada w Krekolach w Stowarzyszeniu "Łańcuch Wzajemności" gościło Radio Olsztyn.

Dziennikarka Pani Anna Minkiewicz-Zaremba najpierw spotkała się z Zarządem Stowarzyszenia, który przedstawił swoje najnowsze działania, a następnie odbył się wykład dla seniorów z "SuperSeniorClubu"...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »