środa, 18 października 2017. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Profil użytkownika Prezes Stowarzyszenia "Łańcuch W

„Powiat Lidzbarski atrakcją turystyczną dla mieszkańców Powiatu”

Współpraca międzynarodowa i nawiązywanie nowych kontaktów z organizacjami z innych regionów Polski nierozerwalnie łączą się z promowaniem atrakcji turystycznych, zabytków i walorów krajobrazowych Powiatu Lidzbarskiego. Działania takie Stowarzyszenie prowadzi od 2006 roku. W tym roku dodatkowym akcentem tej działalności była realizacja projektu pt. „Powiat Lidzbarski atrakcją turystyczną dla mieszkańców Powiatu” współfinansowanego przez Zarząd Powiatu Lidzbarskiego.

Seniorzy Stowarzyszenia „Łańcuch Wzajemności” dla wspólnego dobra

Efekt zaangażowania 10 osób (członków Stowarzyszenia „Łańcuch Wzajemności” i „SuperSeniorClubu” działającego przy Stowarzyszeniu) biorących udział w 2016 roku w zbiórce publicznej pod nazwą „Dla wspólnego dobra” jest widoczny dzisiaj dla wszystkich, a szczególnie cieszy nas, że jest widoczny dla tych, którzy mieli przyjemność i chcieli wesprzeć tą inicjatywę. Wszyscy wiemy, że z dobroczynnością i wsparciem tego typu inicjatyw bywa różnie, o czym zarówno ja, jak i moi Przyjaciele wielokrotnie się przekonujemy.

„Łańcuch Wzajemności” w działaniach dla wspólnego dobra

Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności” od marca realizuje projekt o nazwie „Przełamujemy bariery”. W ramach prowadzonych działań odbywają się szkolenia, zajęcia oraz warsztaty i wyjazd edukacyjno-integracyjny do innych aktywnie działających społeczności lokalnych.

Rewizyta partnerów z Litwy w Krekolach

Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności” współpracę z organizacjami innych krajów Europy prowadzi od 2006 roku. Patronem tej współpracy jest Wójt Gminy Kiwity Pan Wiesław TKACZUK, co ma duże znaczenie w promowaniu naszej Gminy i rozszerzaniu współpracy ze społecznościami lokalnymi i regionalnymi innych państw.

„Krekolandia” w Krekolach Miejscem Przyjaznym Rowerzystom

Na Warmii i Mazurach znajduje się wiele oznakowanych tras – pieszych, rowerowych, kajakowych oraz żeglarskich. 24 kwietnia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności” odebrało certyfikat Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

"Łańcuch Wzajemności". Bez tytułu

Nie tak dawno w Gazecie Lidzbarskiej czytaliśmy o tym jak to „… młodzi dają przykład , jak należy postępować, kiedy spotkają się z nieszczęściem, nie tylko ludzkim”. Na pewno nie są też obojętni na otaczający nas świat i środowisko naturalne, na które składają się nie tylko morze, jeziora albo góry, ale wszystko to co je tworzy.

21.06.2016 Warszawa. Zakończenie konkursu organizowanego przez Sieć Wolontariatu w Polsce.

"Branie wypełnia ręce, dawanie napełnia serce" - tymi słowami na Gali Konkursu „Barwy Wolontariatu” w Warszawie rozpoczął swoje podziękowanie laureat I nagrody ks. Andrzej Tuszyński z Radomia.

W spotkaniu tym jako drudzy otrzymaliśmy wyróżnienie dla Wolontariuszy Stowarzyszenia "Łańcuch...

Wieści z „Łańcucha Wzajemności”. „W Europie – bliżej siebie”

W bieżącym roku 25 rocznica podpisania polsko-niemieckiego Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy jest motywem przewodnim 10-letniej międzynarodowej współpracy Stowarzyszenia „Łańcuch Wzajemności”.

W okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2016 r. realizujemy projekt „ W Europie...

Wieści z "Łańcucha Wzajemności". W telegraficznym skrócie …

Członkowie Stowarzyszenia „Łańcuch Wzajemności” podsumowując działalność minionego roku w dniach 7.02 i 20.03.2016r w czasie Walnych Zebrań Członków zakończyli trudny etap sprawozdawczości za rok 2015.

Sprawozdania merytoryczne i finansowe zostały przesłane do odpowiednich Ministerstw,...

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas wzajemnego obdarowywania się.

W obecnym czasie wydaje się, że jest coraz więcej organizacji i instytucji wspierających osoby potrzebujące, jednak często wielu z nas nie wie, że czasami nawet w naszym najbliższym sąsiedztwie mogą być ludzie, którzy naszego wsparcia potrzebują, ale nie potrafią, a może i wstydzą się o nie poprosić, dlatego kończąc rok 2015 my wszyscy, działający i wspierający Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności”, możemy z czystym sercem czuć się dumni i zadowoleni z wykonywanego dzieła, które zawsze skierowane jest na potrzeby wspólnego dobra i dobra drugiego człowieka.

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »