Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Profil użytkownika Izabela Karczewska

"JEŚLI OBIE STRONY CHCĄ WYBUDOWAĆ MOST, TO ZAWSZE POWSTANIE MOST"

W dniach od 28. 05 – 01.06 Szkoła Podstawowa w Kiwitach gościła po raz drugi młodzież z partnerskiego Lathen. Wymianie przyświecało hasło: „Razem po wspólne cele”.

Był to bardzo intensywny czas, czas nauki języków, wspólnych wycieczek, gier, posiłków, zabaw, czas poznawania siebie...

MOC ATRAKCJI I DLA DZIECI, I RODZICÓW NA FESTYNIE RODZINNYM W KIWITACH

Dobra zabawa i uczczenie święta Dnia Dziecka to najważniejsze cele piątkowego spotkania na szkolnym Orliku przy Szkole Podstawowej w Kiwitach. Liczne atrakcje i wspaniała pogoda przyciągnęła wiele rodzin.

Obchody święta zainaugurowała dyrektor pani Bożena Pelik - Ogonowska, która serdecznie...

Każdy dzień to DZIEŃ ZIEMI!!!

Planeta Ziemia to najcenniejszy dar jaki otrzymali ludzie od matki Natury – bezcenny bo oznacza ŻYCIE. Dbając o środowisko naturalne przedłużamy swoje istnienie.

Z okazji Dnia Ziemi, który przypadał 22 kwietnia, uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Kiwitach, pod kierunkiem swojej wychowawczyni...

„Naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości”- Jan Paweł II

Wychowanie w duchu patriotyzmu i uczenie historii swojego kraju, to jedno z najważniejszych zadań współczesnej szkoły – Szkoła Podstawowa w Kiwitach włącza się w ten doniosły nurt świętując obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.

„KOCHAMY POLSKIE PIOSENKI” - KONKURS LGD „ZAKĄTKA WARMIŃSKIEGO”

Pod takim właśnie tytułem w dniu 28 marca 2018r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kiwitach odbyły się gminne przesłuchania do kolejnego etapu konkursu wokalnego, który odbędzie się w Dobrym Mieście. Celem konkursu jest promocja utalentowanych wokalnie dzieci oraz popularyzacja polskich piosenek. Nagrodą główną będzie udział laureata w ogólnopolskim festiwalu piosenki w Opolu pod nazwą PIOSENKOBRANIE, który odbędzie się w czerwcu 2018 roku.

Zielony pierwszy dzień wiosny ze świętym Patrykiem w Kiwitach

Pierwszy dzień wiosny to szczególny moment w roku, na który wszyscy czekają z wytęsknieniem. Rodzi się nowe życie, wstępuje w nas wyjątkowa energia i wszystko wydaje się możliwe. Tak było i tym razem!

W Szkole Podstawowej w Kiwitach postanowiono pierwszy dzień wiosny połączyć z Dniem...

„ Lektury na zawsze w pamięci” – konkurs czytelniczy

Samo słowo LEKTURY u większości z nas wywołuje dreszcz grozy i grymas zniechęcenia, ale przecież nie wszystkie książki z kanonu lektur to przysłowiowe „flaki z olejem”

Pani Edyta Wlazło, polonistka ze Szkoły Podstawowej w Kiwitach przy współpracy bibliotekarki pani Izabeli Karczewskiej...

Słaba płeć, a jednak najważniejsza - Dzień kobiet w Szkole Podstawowej w Kiwitach

Międzynarodowy Dzień Kobiet, przez niektórych odsądzany od czci i wiary, dla pań młodszych i i trochę starszych jest zawsze miłym wyrazem męskiego zainteresowania.

Panowie, ci młodsi i starsi, przygotowali dla dziewcząt i kobiet wiele miłych niespodzianek. Młodzież z samorządu uczniowskiego...

Kochajmy naszych mniejszych braci czyli … Światowy Dzień Kota

Koty inspirowały artystów i pisarzy od wieków. Kot uosabia wiele cech ludzkich, bywa podziwiany, kochany, ale także wzgardzony i nienawidzony. Coraz częściej niestety bywają sytuacje, że potrzbują naszej pomocy.

Z okazji obchodzonego 17 lutego Światowego Dnia Kota Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej...

„ Ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy”…. Żołnierze Wyklęci!

Nasza pamięć o ludziach, którzy walczyli, byli prześladowani i umierali w samotności i cierpieniu byśmy teraz cieszyli się WOLNĄ POLSKĄ, zawsze będzie żywa i przekazywana następnym pokoleniom młodych Polaków.

Dnia 2 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Kiwitach odbył się uroczysty apel...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »