Poniedziałek, 24 września 2018. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Profil użytkownika Izabela Karczewska

CZYTANIE USKRZYDLA – KIWITY CZYTAJĄ DZIECIOM - BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Kolejna edycja akcji czytelniczej wśród najmłodszych czytelników Szkoły Podstawowej w Kiwitach rozpoczęta. W tym roku szkolnym zaplanowano spotkania łączące kilka zagadnień – czytanie, ważny temat wychowawczy i spotkanie z ciekawym człowiekiem.

Jakub Walczyński - najlepszy zawodnik Wojewódzkiej Ligi Zapaśniczej Młodzików w sezonie 2017/2018

Na turnieju zapaśniczym w Nowym Mieście Lubawskim dokonano podsumowania sezonu 2017/2018 Ligi Międzyszkolnej Warmii i Mazur w kategorii młodzików – najlepszym zawodnikiem okazał się uczeń III klasy oddziału gimnazjalnego przy Szkole Podstawowej w Kiwitach Jakub Walczyński

PRAWIDŁOWYCH POSTAW OBYWATELSKICH UCZYMY SIĘ OD NAJMŁODSZYCH LAT

14 września 2018 r. w SP Kiwitach, zgodnie z zapisem w statucie szkoły, wybrano opiekuna Samorządu Uczniowskiego oraz opiekuna Szkolnej Rady Wolontariatu.

Rok 2018 jest dla naszej Ojczyzny wyjątkowy. Świętujemy 100 rocznicę odzyskania niepodległości, a jesienią czekają nas ważne decyzje dotyczące...

"JEŚLI OBIE STRONY CHCĄ WYBUDOWAĆ MOST, TO ZAWSZE POWSTANIE MOST"

W dniach od 28. 05 – 01.06 Szkoła Podstawowa w Kiwitach gościła po raz drugi młodzież z partnerskiego Lathen. Wymianie przyświecało hasło: „Razem po wspólne cele”.

Był to bardzo intensywny czas, czas nauki języków, wspólnych wycieczek, gier, posiłków, zabaw, czas poznawania siebie...

MOC ATRAKCJI I DLA DZIECI, I RODZICÓW NA FESTYNIE RODZINNYM W KIWITACH

Dobra zabawa i uczczenie święta Dnia Dziecka to najważniejsze cele piątkowego spotkania na szkolnym Orliku przy Szkole Podstawowej w Kiwitach. Liczne atrakcje i wspaniała pogoda przyciągnęła wiele rodzin.

Obchody święta zainaugurowała dyrektor pani Bożena Pelik - Ogonowska, która serdecznie...

Każdy dzień to DZIEŃ ZIEMI!!!

Planeta Ziemia to najcenniejszy dar jaki otrzymali ludzie od matki Natury – bezcenny bo oznacza ŻYCIE. Dbając o środowisko naturalne przedłużamy swoje istnienie.

Z okazji Dnia Ziemi, który przypadał 22 kwietnia, uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Kiwitach, pod kierunkiem swojej wychowawczyni...

„Naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości”- Jan Paweł II

Wychowanie w duchu patriotyzmu i uczenie historii swojego kraju, to jedno z najważniejszych zadań współczesnej szkoły – Szkoła Podstawowa w Kiwitach włącza się w ten doniosły nurt świętując obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.

„KOCHAMY POLSKIE PIOSENKI” - KONKURS LGD „ZAKĄTKA WARMIŃSKIEGO”

Pod takim właśnie tytułem w dniu 28 marca 2018r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kiwitach odbyły się gminne przesłuchania do kolejnego etapu konkursu wokalnego, który odbędzie się w Dobrym Mieście. Celem konkursu jest promocja utalentowanych wokalnie dzieci oraz popularyzacja polskich piosenek. Nagrodą główną będzie udział laureata w ogólnopolskim festiwalu piosenki w Opolu pod nazwą PIOSENKOBRANIE, który odbędzie się w czerwcu 2018 roku.

Zielony pierwszy dzień wiosny ze świętym Patrykiem w Kiwitach

Pierwszy dzień wiosny to szczególny moment w roku, na który wszyscy czekają z wytęsknieniem. Rodzi się nowe życie, wstępuje w nas wyjątkowa energia i wszystko wydaje się możliwe. Tak było i tym razem!

W Szkole Podstawowej w Kiwitach postanowiono pierwszy dzień wiosny połączyć z Dniem...

„ Lektury na zawsze w pamięci” – konkurs czytelniczy

Samo słowo LEKTURY u większości z nas wywołuje dreszcz grozy i grymas zniechęcenia, ale przecież nie wszystkie książki z kanonu lektur to przysłowiowe „flaki z olejem”

Pani Edyta Wlazło, polonistka ze Szkoły Podstawowej w Kiwitach przy współpracy bibliotekarki pani Izabeli Karczewskiej...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »