Niedziela, 18 lutego 2018. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Profil użytkownika Izabela Karczewska

XVIII Edycja Góry Grosza zakończona

Jeden grosz znaczy niewiele, ale góra grosza jest największa na świecie – takie przesłanie towarzyszyło dzieciom z Przedszkola i uczniom Szkoły Podstawowej w Kiwitach w tegorocznej edycji Góry Grosza.

Akcja zbierania drobnych pieniążków dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać...

JESTEŚMY ZAWSZE GOTOWI BY WSPIERAĆ POTRZEBUJĄCYCH

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej w Kiwitach

Hart ducha i zaangażowanie wykazali mali wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Kiwitach – 4 z puszkami i 6 osób z serduszkami - kwestując 14 stycznia 2018 r. na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej...

CZAS BOŻEGO NARODZENIA …

Chrześcijańska tradycja Wigilii Bożego Narodzenia już dawno opuściła domowe pielesze i wkroczyła do miejsc, w których na co dzień spędzamy dużo czasu, takich jak praca czy szkoła.

W Szkole Podstawowej w Kiwitach spotkania wigilijne uczniów i ich rodziców organizowane są w poszczególnych...

SZLACHETNA PACZKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KIWITACH

Gotowość niesienia pomocy innym w różnych sytuacjach życiowych oraz empatia i wrażliwości na los drugiego człowieka to wartości, które należy zaszczepiać od najmłodszych lat.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kiwitach wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Wśród całej społeczności...

PROSZĘ PAŃSTWA OTO... MIŚ

24 listopada wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego i sześciolatków oraz uczniowie z klas I -III Szkoły Podstawowej w Kiwitach świętowały Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Pomysłodawczynie i koordynatorki projektu, panie Izabela Karczewska i Zofia Słowikowska, zaprosiły uczniów klas I-III...

DZIECI PRAWA – WAŻNA SPRAWA!!!

20 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej w Kiwitach apelem zaakcentowali obchody Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka.

Konwencja o Prawach Dziecka uchwalona w 1989 przez ONZ, a ratyfikowana przez Polskę w 1991 r., przyznaje wszystkim dzieciom na całym świecie takie samo godne traktowanie pod każdym...

Leszek Szczasny – człowiek orkiestra

16 listopada 2017 r., na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Kiwitach, młodzież starszych klas ze Szkoły Podstawowej uczestniczyła w spotkaniu autorskim z podróżnikiem Leszkiem Szczasnym.

Leszek Szczasny - fotograf, podróżnik, pisarz, filozof, społecznik, artysta, politolog, rowerzysta,...

Rymowanki-zgadywanki z Wiesławem Drabikiem

We wtorek 14.11.2017r., dzięki uprzejmości Gminnej Biblioteki Publicznej w Kiwitach dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej wzięły udział w spotkaniu z autorem książek dla dzieci panem Wiesławem Drabikiem.

Pisarz zachwycił uczniów wspaniałą zdolnością do układania rymów do ich własnych...

Jesteśmy dumni z naszej Ojczyzny !

Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości było doskonałą okazją do zamanifestowania postawy patriotycznej w Szkole Podstawowej w Kiwitach.

10 listopada, w przeddzień Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości, cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystym apelu przygotowanym przez...

ŚNIADANIE DAJE MOC !!!

Szkoła Podstawowa w Kiwitach stawia na zdrowe odżywianie czyli Światowy Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania -„Śniadanie Daje Moc” w naszym wydaniu.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci i młodzież mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 Następna » Ostatnia »