Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Spotkanie "Jestem Kobietą, chcę być zdrowa"

2019-03-13 10:00:00 (ost. akt: 2019-03-14 14:45:30)
Biała Sobota w Lidzbarku Warmińskim

Biała Sobota w Lidzbarku Warmińskim

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

"Jestem Kobietą chcę być zdrowa" — pod takim hasłem odbywa się w regionie cykl spotkań profilaktycznych. Tym razem kobiety spotkają się w Kiwitach.

Już w sobotę 16 marca 2019 r. o godz. 11:00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Kiwitach odbędzie się spotkanie profilaktyczne organizowane przez Fundację Instytut Badań i Edukacji Społecznej w Olsztynie.

Projekt jest wspierany jest przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie, a spotkanie w Kiwitach przez Wójta Gminy Kiwity Wiesława Tkaczuka.

Kobiety w wieku od 25 do 59 lat z powiatów bartoszyckiego i lidzbarskiego będą mogły przy kawie, herbacie i ciasteczkach spotkać się z doświadczoną położną Małgorzatą Kiełczewską. Pani Małgorzata opowie o profilaktyce raka szyjki macicy, który co roku zabiera tysiące kobiet.

Panie będą mogły zadać wiele pytań i zrobić badanie cytologiczne. Otrzymają też w prezencie kalendarzyk cytologiczny, w którym będą mogły zaznaczyć swoje badania oraz pamiątkową torbę bawełnianą.

To spotkanie to wspaniała okazja aby zadbać o siebie i spotkać się w miłym towarzystwie. Warto z niego skorzystać, zabrać ze sobą: siostrę, córkę, mamę, ciocię, przyjaciółkę, czy sąsiadkę — razem będzie raźniej.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages