Piątek, 24 maja 2019. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Ślubowanie uczniów klasy I Szkoły Podstawowej w Kiwitach

2018-10-19 13:52:34 (ost. akt: 2018-10-19 13:54:38)

Autor zdjęcia: Izabela Karczewska

W czwartek 18 października 2018 r. do grona społeczności uczniowskiej w Szkole Podstawowej w Kiwitach przyjęto uczniów klasy pierwszej.

Ta, jedna z najważniejszych uroczystości w szkolnym kalendarzu miała piękną oprawę i uroczysty nastrój.

Po odśpiewaniu hymnu pani Dyrektor Bożena Pelik-Ogonowska przywitała przybyłych gości, a następnie oddała głos głównym bohaterom tego dnia czyli pierwszakom, którzy pod czujnym okiem wychowawczyni pani Ewy Wolańskiej zaprezentowali zgromadzonym swoje talenty i umiejętności – wokalne i recytatorskie.

Po tej prezentacji nastąpiła bardziej oficjalna część - uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenia, a następnie Pani Dyrektor, przy pomocy wielkiego ołówka, pasowała kandydatów na uczniów.

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i mnóstwo upominków. Dobrych rad udzieli pierwszakom starsi koledzy z klasy drugiej oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Do życzeń dołączyła się również Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Kiwitach Pani Jadwiga Błażewicz-Jędrych ofiarowując dzieciom piękne i ciekawe książeczki, zapraszając jednocześnie do odwiedzania biblioteki wraz z rodzicami.

Uwieńczeniem całej uroczystości były pamiątkowe zdjęcia i wspólny poczęstunek. Szkolna uroczystość dostarczyła pierwszakom niezapomnianych przeżyć, rodzicom wiele wzruszeń, nauczycielom dumy i radości z nowo przyjętych uczniów.
Zespół ds. Promocji SzkołyCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: izaagkarczewska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages