Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Leszek Szczasny – człowiek orkiestra

2017-11-19 08:58:50 (ost. akt: 2017-11-19 09:01:21)

Autor zdjęcia: Izabela Karczewska

Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Kiwitach, młodzież starszych klas ze Szkoły Podstawowej uczestniczyła w spotkaniu autorskim z podróżnikiem Leszkiem Szczasnym.

Leszek Szczasny - fotograf, podróżnik, pisarz, filozof, społecznik, artysta, politolog, rowerzysta, animator kulturalny... czyli jak to mówią: człowiek renesansu. Podczas swojego spotkania autorskiego zaprosił nas na fascynującą i jakże dla nas orientalną podróż po Turcji tej dawnej i tej współczesnej. Z ogromnym zainteresowaniem i w dużym skupieniu wysłuchaliśmy zajmującej i dowcipnej opowieści o tym kraju – jego pięknie, obyczajach, ludziach i życiu codziennym – przeplatanej pokazem barwnych i niebanalnych zdjęć autora.

Spotkania z nietuzinkowymi ludźmi zawsze wnoszą w monotonię życia codziennego promyk słońca i otwierają szersze horyzonty. Spotkanie z panem Leszkiem było dla nas dużą porcją jasnej i pozytywnej energii w szarudze listopadowych dni.

Zespół ds. promocji szkoły


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: izaagkarczewska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages