Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Róbmy swoje! Póki jeszcze ciut się chce

2017-11-08 09:00:00 (ost. akt: 2017-11-08 09:25:05)

Autor zdjęcia: "Łańcuch Wzajemności"

Marzenie „SuperSeniorów” działających w Stowarzyszeniu „Łańcuch Wzajemności”, aby wszyscy do grobów swoich bliskich mieli wygodne dojście, a samochody odwiedzających stały na parkingu koło cmentarza osiągnęło kolejny etap. Zebrali na ten cel 4.336 zł.

Przeprowadzona przy Cmentarzu Parafialnym w Krekolach Zbiórka Publiczna pokazała jak dobra jest to inicjatywa. Kwestującym sprzyjała nawet pogoda, dzięki której odwiedzający groby swoich bliskich mogli docenić efekty ubiegłorocznej zbiórki. Podsumowując, kwestujących było 16 osób i ogółem w tym roku zebrano 4.336 zł.

Wszyscy w czasie prowadzonej zbiórki w Krekolach z cmentarza mogli wyjść również bogatsi. Jedni na pewno duchowo, bo wsparli dobry i wspólny cel, inni też bogatsi. Zadowoleni byli na pewno wszyscy, bo jak to jeden z moich przyjaciół dowcipnie powtarza: „jeśli nie wydałeś 10 peso to znaczy, że zarobiłeś 10 peso”.

Bardzo dziękuję wszystkim kwestującym seniorom i młodszym uczestnikom zbiórki. Dziękuję bardzo tym wszystkim, którzy nie przeszli obok nich obojętnie i mieli czas ich wysłuchać. Dziękuję za pomoc w przygotowaniach Studiu Martin w Lidzbarku Warmińskim i Panu Marianowi Wojszkun.

Dziękuję za szczere chęci i wysiłek. Życzę też dalszej wytrwałości i wspólnej realizacji kolejnych działań, byśmy jak śpiewał Wojciech Młynarski: „…Róbmy swoje! …Póki jeszcze ciut się chce …” zachęceni nowymi osiągnięciami nie ustawali w swoich działaniach dla dobra wspólnego, mimo, że „może” obok nas są tacy, którym się już nie chce…
Prezes Stowarzyszenia „Łańcuch Wzajemności” Ryszard Przytuła

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: krekole

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages