Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

"Teatr przy stoliku" w Kiwitach

2017-10-26 12:15:48 (ost. akt: 2017-10-26 12:23:56)
Teatr przy stoliku w Kiwitach

Teatr przy stoliku w Kiwitach

Autor zdjęcia: Barbara Kułdo

We wtorek, 10 października 2017 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kiwitach odbyło się kolejne spotkanie mieszkańców Gminy Kiwity z cyklu „Teatr przy Stoliku”.

Z okazji tego kulturalnego wydarzenia do GBP przybył również wójt Wiesław Tkaczuk oraz radny powiatowy, Aleksander Olechnowicz.

Tym razem aktorzy Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie, Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski przedstawili sztukę „Za dawno, za dobrze się znamy”.

Słowo wstępne wygłosiła Elżbieta Lenkiewicz. Tematem sztuki był związek kobiety i mężczyzny od wiosny do jesieni życia.

Historia wspólnego życia napisana wierszem, piosenką, monologiem i dialogiem, których autorami są wybitni poeci, satyrycy i twórcy kabaretu literackiego, stanowiła wdzięczny materiał tak do śmiechu jak i refleksji.

Publiczność aktywnie uczestniczyła w odbiorze sztuki, śpiewając wspólnie z aktorami piosenki, oraz reagując oklaskami na znakomite, komiczne teksty.

Wspaniała atmosfera godna wielkiego teatru oraz poczęstunek sprawiły, że zarówno aktorzy, jak i publiczność byli usatysfakcjonowani ze spotkania.

Kierownik biblioteki, Jadwiga Błażewicz-Jędrych oraz wójt Gminy Kiwity i radny nagrodzili przybyłych z Olsztyna gości przepięknymi bukietami kwiatów.
Barbara Kułdo

Teatr przy stoliku w Kiwitach

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages