Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Zakończenie konkursu organizowanego przez Sieć Wolontariatu w Polsce

2016-06-30 13:58:44 (ost. akt: 2016-07-01 13:26:37)

Autor zdjęcia: "Łańcuch Wzajemności"

"Branie wypełnia ręce, dawanie napełnia serce" - tymi słowami na Gali Konkursu „Barwy Wolontariatu” w Warszawie rozpoczął swoje podziękowanie laureat I nagrody ks. Andrzej Tuszyński z Radomia.

W spotkaniu tym jako drudzy otrzymaliśmy wyróżnienie dla Wolontariuszy Stowarzyszenia "Łańcuch Wzajemności". Jest to kolejne, bardzo piękne podsumowanie naszej działalności.

Dzieląc się tą radością z Czytelnikami Gazety Lidzbarskiej, naszymi Przyjaciółmi i Sympatykami składamy Wam wielkie podziękowanie za napełnianie naszych serc nadzieją, a ciała siłą do dalszego działania. Dziękuję za dzielenie się swoimi talentami i czasem. Wasze zaangażowanie sprawia, że innym osobom żyje się łatwiej i piękniej.

Do myśli św. Teresy, wypowiedzianej w prywatnej rozmowie z laureatem konkursu "Sama Teresa nie może nic zrobić. Teresa i pieniądze mogą zdziałać wiele. Teresa, pieniądze i Łaska Boga mogą zrobić wszystko", do pierwszych słów tej myśli głośno dopowiadam, że my jako "Łańcuch Wzajemności", sami, bez naszych Przyjaciół również nic nie możemy zrobić, bo tak było, jest i chyba zawsze będzie, że "marzenie jednego człowieka pozostanie tylko marzeniem ........".

Wyróżnienia przyznawane w konkursie Barwy Wolontariatu są dowodem na to, że praca „ludzi dobrej woli” zasługuje na najwyższy szacunek. Dziękuję więc bardzo, bardzo serdecznie i całą treść, która na otrzymanym wyróżnieniu jest podziękowaniem dla „Łańcucha Wzajemności” w całości jako nasze dziękczynienie przekazuję na ręce naszych Przyjaciół.

Prezes Stowarzyszenia „Łańcuch Wzajemności” Ryszard PrzytułaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: krekole

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages