Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Pomaganie potrzebującym jest fajne

2015-12-28 12:37:28 (ost. akt: 2015-12-28 12:41:17)

Autor zdjęcia: "Łańcuch Wzajemności"

Kończąc rok 2015 my wszyscy, działający i wspierający Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności”, możemy z czystym sercem czuć się dumni i zadowoleni z wykonywanego dzieła, które zawsze skierowane jest na potrzeby wspólnego dobra i dobra drugiego człowieka.

Przy zaangażowaniu Członków Stowarzyszenia i współudziale naszych Partnerów, co roku udaje nam się zrealizować zaplanowane działania, które w ogólnym podsumowaniu dają nam wszystkim zadowolenie i radość, choć ….. czasami jeszcze konieczne jest pokonywanie „murków” niezrozumienia.

W tym roku podobnie jak w latach wcześniejszych Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności” miało możliwość uatrakcyjnienia prezentów choinkowych dla dzieci. Między innymi dzięki wsparciu Federacji Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego, która w ramach akcji „FOSa Dzieciom” przygotowała i przekazała nam paczki z odzieżą, zabawkami i słodyczami udało nam się wspomóc rodziców i dziadków w przygotowaniu prezentów pod choinkę, czym wierzymy, że wywołaliśmy uśmiech na twarzach obdarowanych dzieci.

W działaniach takich wspierają nas jak zawsze nasi Darczyńcy i Wolontariusze, do których w ostatnim okresie dołączył również Fundator Fundacji „Foundation Chester Gruba”, który podobnie jak my, ma nadzieję na naszą bliższą i dłuższą współpracę.

Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę wszystkim, by w podsumowaniu własnych dokonań mogli cieszyć się każdą odrobiną serca służącą dobru drugiego człowieka.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Prezes Stowarzyszenia „Łańcuch Wzajemności” Ryszard Przytuła
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: krekole

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. HJ #1900517 | 62.198.*.* 7 sty 2016 00:15

  Fajniej by było gdyby nie było potrzebujących.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. mateo #1894753 | 178.36.*.* 1 sty 2016 15:43

  Niestety pomoc często nie trafia tam, gdzie powinna. Znam bardzo biedne rodziny, które nie otrzymują żadnej pomocy. Znam też takie które pomimo wysokiego stanu majątkowego otrzymują różne pomoce, dary etc.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages