Piątek, 24 maja 2019. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

"Łańcuch Wzajemności" w konkursie "Godni Naśladowania 2015"

2015-10-15 09:43:23 (ost. akt: 2015-10-23 22:04:53)

Autor zdjęcia: "Łańcuch Wzajemności"

W środę 16 września 2015r. w Olsztynie odbyła się Gala Konkursu "Godni Naśladowania" w czasie której nasze Stowarzyszenie otrzymało wyróżnienia w kategorii "na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego".

Do konkursu zgłosiła nas Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego "FOSa", a rekomendacji udzielili Wójt Gminy Kiwity Wiesław Tkaczuk i Proboszcz Parafii Krekole ks. Adam Steć. Dodatkową nagrodą specjalną jest audycja na antenie Radia Olsztyn.

W Gali konkursu uczestniczyła grupa seniorów "SuperSeniorClubu" działającego w Stowarzyszeniu. Dla nas wszystkich wyróżnienie było dużą niespodzianką. Po powrocie i ochłonięciu uświadomiliśmy sobie, że działania Stowarzyszenia i to co robimy jednak ma swój sens i jest potrzebne.

Członkom Stowarzyszenia mimo nierzadkich trudności udało się wykonać coś co będąc jednocześnie ogólnodostępne zostaje dla następnych pokoleń, gdzie "Krekolandia" jest miejscem, w którym realizuje się działania dla wspólnego dobra. Otrzymane wyróżnienie jest wyrazem podsumowania działalności członków Stowarzyszenia, naszych Partnerów oraz wspierających nas jako godne naśladowania. Jest jednocześnie zachętą do realizacji nowych celów i zamierzeń na rzecz lokalnej społeczności.

Bardzo mocno wierzę, że każdy odruch dobrego serca, szczególnie dla dobra drugiego człowieka zawsze wraca, czasami nie wiadomo skąd i najczęściej niespodziewanie, ale tysiąckrotnie zwielokrotniony ... i to jest największe podziękowanie, którego sobie, członkom i Partnerom Stowarzyszenia oraz wszystkim nas wspierającym życzę.

Prezes Stowarzyszenia "Łańcuch Wzajemności" Ryszard Przytuła

Artykuł Dziennikarza Obywatelskiego

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: krekole

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages