Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Nie ważne jak gramy, ważne, że się ruszamy

2015-06-22 12:29:40 (ost. akt: 2015-06-22 12:33:18)

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Pod takim hasłem po raz drugi mieli okazję spotkać się miłośnicy sportu. Tym razem swoje umiejętności można było sprawdzić grając w piłkę siatkową, gdyż ta dziedzina sportu jest jedną z popularniejszych dyscyplin.


Otwarty Turniej Piłki Siatkowej odbył się 6 czerwca na sali Zespołu Szkół w Kiwitach i zgromadził uczestników naszej gminy i powiatu. Warunkiem udziału było zgłoszenie sześcioosobowej (w tym dwie kobiety) drużyny.

Spotkanie otworzyli pomysłodawcy turnieju Bożena Pelik-Ogonowska i Krzysztof Tusiński wyrażając zadowolenie z zainteresowania turniejem, bowiem nie jest tajemnicą, że zagospodarowanie wolnego czasu młodzieży jest sprawą dość istotną w jej wychowaniu, a i osobom dojrzałym dostarcza sporo emocji. Ponadto gry zespołowe uczą zbiorowej odpowiedzialności za sukces lub porażkę, oraz tego, że najważniejsza jest współpraca.

Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmiał parę minut po godzinie 10:00.

Cztery drużyny rozegrały mecze w systemie „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Rozegrane mecze dostarczyły wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt.

Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy i puchary ufundowane przez firmę ROL-MASZ Państwa Iwony i Tomasza Maruszczak. Ponadto wśród uczestników zostały rozlosowane cztery nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair –play w jakim rozgrywane były zawody.

Bożena Pelik-Ogonowska


Artykuł Dziennikarza Obywatelskiego
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages