Piątek, 24 maja 2019. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Pięćdziesiąt lat razem

2014-12-08 11:39:20 (ost. akt: 2014-12-08 11:44:35)
Na zdjęciu od lewej: Beata Błażewicz - Kierownik USC, Emilia i Marian Andruszkiewicz, Jadwiga i Wojciech Woronowicz, Danuta i Wacław Tatol, Wanda i Stanisław Buraczewscy, Wiesław Tkaczuk - Wójt Gminy Kiwity

Na zdjęciu od lewej: Beata Błażewicz - Kierownik USC, Emilia i Marian Andruszkiewicz, Jadwiga i Wojciech Woronowicz, Danuta i Wacław Tatol, Wanda i Stanisław Buraczewscy, Wiesław Tkaczuk - Wójt Gminy Kiwity

Autor zdjęcia: materiały USC

W Gminnym Ośrodku Kultury w Kiwitach 6 listopada odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

"Złote Gody" obchodziły cztery pary z gminy Kiwity: Emilia i Marian Andruszkiewiczowie, Wanda i Stanisław Buraczewscy z Samolubia, Jadwiga i Wojciech Woronowiczowie z Kierwin oraz Danuta i Wacław Tatol z Żegot.
Medale w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej wręczył jubilatom wójt gminy Kiwity Wiesław Tkaczuk w asyście Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Beaty Błażewicz.

- Każde małżeństwo tworzy swoją niepowtarzalną kartę historii, znosząc trudy codziennego życia, radości i troski wzloty i upadki. W dniu dzisiejszym poddajemy się refleksji co powoduje, że dwoje ludzi, małżeństwo nie potrafi bez siebie żyć. Z pewnością na pierwszym miejscu decyduje o tym miłość, ale miłość musi być podparta zwykłymi ludzkimi cechami jak uczciwość odpowiedzialność i pracowitość. W obecnych czasach drodzy jubilaci stanowicie wzór do naśladowania, z którego warto czerpać i budować właściwe więzi rodzinne i społeczne - podkreślił wójt Tkaczuk.

Z tej okazji były gratulacje i życzenia. Uroczystość uświetnił zespół ludowy Kiwitczanki, który odśpiewał jubilatom tradycyjne "Sto lat" , a w dalszej części umilał czas śpiewem i tańcem.

W uroczystości uczestniczyły rodziny i przyjaciele jubilatów, którzy wspólnie spędzili czas na poczęstunku.


Podziel się informacją! Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://kiwity.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages