Piątek, 24 maja 2019. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Spotkania w gminnej bibliotece

2014-11-06 09:57:20 (ost. akt: 2014-11-06 10:27:08)

Autor zdjęcia: Barbara Kułdo

Biblioteka Publiczna w Kiwitach jest jedyną placówką kulturalną działającą bardzo aktywnie na terenie gminy Kiwity. Jest ona nie tylko zwykłą wypożyczalnią potrzebnych do nauki książek i czasopism dla dzieci, młodzieży i dorosłych, ale miejscem z „duszą" dla wszystkich, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę o świecie.

W środę, 22 października tego roku zostało zorganizowane przez bibliotekę dla uczniów Gimnazjum w Kiwitach spotkanie z byłym nauczycielem geografii Piotrem Kowalczykiem. Jego pasją są podróże po egzotycznych krajach w myśl zasady „Wszędzie da się rozbić namiot”. Swoje wyprawy, które odbywa autostopem dokumentuje aparatem fotograficznym.

Podróżnik mimo młodego wieku poznał fiordy na Lofotach w Norwegii, Gruzję, Sri Lankę, pustynie Maroka, Afrykę Zachodnią, Indie i Gruzję. Jest miłośnikiem kultury Azji.

Młodzież gimnazjalna z zainteresowaniem wysłuchała opowieści i obejrzała film oraz slajdy z odbytej w lipcu podróży po Indiach.

Z kolei w piątek, 24 października 2014 r., dla mieszkańców gminy Kiwity odbyły się warsztaty rękodzielnicze. Uczestniczki spotkania pod kierunkiem instruktorki Anny Burzyńskiej ozdabiały drewniane przedmioty techniką decoupage.

Barbara Kułdo


Podziel się informacją! Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://orneta.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages