Piątek, 24 maja 2019. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Dzień Dziecka inaczej

2014-06-11 09:57:16 (ost. akt: 2014-06-11 10:12:43)

Autor zdjęcia: materiały szkoły

Niecodzienne atrakcje na Dzień Dziecka dla pięcio i sześciolatków przygotowała wychowawczyni zerówki z Zespołu Szkół w Kiwitach pani Ewa Wolańska razem z grupką rodziców.

W środę, 4 czerwca 2014 r. dzieci jak co dzień przyszły do szkoły ale zajęć nie było. Czekał już na nie autokar. Cała 20-osobowa gromadka z wielkim przejęciem wsiadła do środka i wyruszyła w wielką podróż swojego życia.

Niestety wyprawa zakończyła się już w Lidzbarku Warmińskim… ale gdzie? Maluchy wysiadły przed niepozornym budynkiem, przed którym czekała już uśmiechnięta pani Basia zapraszając wszystkich do środka. Emocje sięgały zenitu.
Po wejściu na pierwsze piętro ukazał się dzieciom wspaniały widok. – Małpi Gaj! Prawdziwy Małpi Gaj! krzyczały z zachwytu.

Trzy godziny zabaw w basenie z piłeczkami, na zjeżdżalni, drabinkach oraz pląsów i gier rekreacyjnych prowadzonych przez panią Kalinę to jednak mało. Czas na zabawie minął szybko.
Poczęstunek przygotowany przez panie Martę i Wiolę – soczki, arbuzy i chipsy zakończyły nasz pobyt w lidzbarskim Fiku Miku. Dzieci niechętnie i z żalem opuszczały swój raj, aby wrócić znowu to szarej codzienności.
Powrót autokarem do szkoły upłynął na ożywionej dyskusji o wycieczce i planowanie kolejnej… oczywiście do lidzbarskiego Fiku Miku.
Organizatorzy

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://lidzbarkwarminski.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

"Gazeta Lidzbarska" już jutro w kioskach. Tylko ciekawe informacje.
jedynka
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages